Telpon Ponsel
+ 86-13273665388
Nelpon Kita
+ 86-319 + 5326929
E-mail
info@milestonea.com

Filter Pabrik Minyak Berkualitas Tinggi China 4283859 kanggo HITACHI

Katrangan singkat:

Dhuwur: 205 mm
Diameter njaba: 118 mm
Diameter ing njero: 98mm
Ukuran utas (inci): 1 1/2-12 UNF
Papan Asal: Hebei, China
Jeneng: MST
Bahan: kertas besi + saringan, Kertas & logam
Kualitas: Kualitas Tinggi
Wektu kiriman: 7-15 Dina
Rincian Paket: 1. Kemasan khusus 2.Neutral 3.MST packing
Garansi: 5000-10000 mil
Kode HS: 8421230000


Detail Produk

Tag Produk

Referensi Lintas

AGCO 30-3436861
KASUS IH 1 240 892 H 1
KASUS IH 289180A1
KASUS IH A77537
CATERPILLAR 3I-1242
CUMMINS 3014654
CUMMINS 3313281
DAEWOO 65-05510-5007
ERF C3014654
TRUCK FODEN Y03414806
GROVE 9414100141
HINO 15607-1380
HINO 15607-1381
HINO 15607-1381A
HINO 15607-1430
HINO 15607-1431
HINO 15607-1432
HINO 15607-1740
HINO 156071810
HITACHI 156071431
HITACHI 4128800
HITACHI 4175914
HITACHI 4178801
HITACHI 4206079
HITACHI 42060791
HITACHI 4206089
HITACHI 42060891
HITACHI 4283859
HITACHI 42838591
HITACHI 4429726
HITACHI 4448734
HITACHI 4450659
HITACHI L4206079
ISUZU 1-13240-046-1
ISUZU 1132400620
ISUZU 1132400622
ISUZU 1-13240-075-0
ISUZU 1-13240-157-0
ISUZU 1-13240-157-1
ISUZU 1878116380
ISUZU 2906548400
ISUZU 2945611120
ISUZU 8943910492
ISUZU 897371370
JCB 02/800226
JCB 32/925953
KOMATSU CU331-3281
KOMATSU CULF734
MASSEY FERGUSON 1076750M1
ONAN 122-0756
REFINER AIR PL-734
Filter AMC IO-3312
ASAS SP 523
ASAS SP 557
BALDWIN B205
BALDWIN B7004
BALDWIN B7005
BALDWIN B7108
BOMAG 31701054
BOSCH 0 986 AF0 102
COOPER AZL 456
Saringan CROSLAND 2026
DONALDSON P551381
FIATALLIS 75208314
Saringan FIL ZP 3173
Saringan FIL ZP 41
Saringan FIL ZP 50
Saringan FIL ZP 50
FILMAR SO8207
FILMAR SO8372
FLEETGUARD LF3470
FLEETGUARD LF3478
FLEETGUARD LF734
FRAM PH3757
Saringan HENGST H216W
INGERSOLL-RAND 51355337
INGERSOLL-RAND 9209 2212
INGERSOLL-RAND 9209 22123
KAWASAKI YZ1132400621
LUBERFINER LFP 734
LUBERFINER LFP734-1
Saringan MAHLE OC 319
MISFAT Z603
PUROLATOR L 40313
Otomotif SAKURA C-1305
SCT Jerman SM 821
SPERRY NEW HOLLAND 84475549
Saringan SURE SFO 1431
TRP 1535304
TRP 1535305
VALMET 0199 2235
VALMET 0440 5099
Saringan WIX 51649
WOODGATE WGL 734
ZETTELMEYER 22871489

oil (1)

Layanan Kita

1. bagean panggantos kanthi kualitas OEM .r
2. Pesenan conto.
3. Kita bakal mangsuli sampeyan babagan pitakon sajrone 24 jam.
4. sawise dikirim, kita bakal nglacak produk kanggo sampeyan saben rong dina, nganti sampeyan entuk produk. Nalika sampeyan entuk
barang, coba coba, lan wenehi saran. Yen sampeyan duwe pitakon babagan masalah kasebut, kontak karo kami, bakal ditawakake
cara ngrampungake kanggo sampeyan.
oil (2)


  • Sedurunge:
  • Sabanjure:

  • Tulis pesen sampeyan ing kene lan kirimake menyang kita